Text Review (6.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listigi

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Comment
eo: Komento

en: configure
eo: agordu

en: Languages
eo: Lingvoj

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.
