Text Review (6.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Comment
eu: Iruzkina

en: configure
eu: konfiguratu

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena
