Text Review (6.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: configure
ku: سازبکە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا
