Text Review (6.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
