Text Review (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: enabled
da: aktiveret

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: Comment
da: Kommentar

en: configure
da: indstil

en: Blacklists
da: Sortlister

en: Ignore
da: Ignorér

en: Blacklist
da: Sortliste

en: Word count
da: Ordtælling

en: Languages
da: Sprog

en: !date by !username
da: !date af !username

en: revert
da: gendan

en: Revision
da: Version

en: current revision
da: aktuel version

en: %title has been deleted.
da: %title slettet.

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: export
da: eksportér

en: Punctuation
da: Tegnsætning

en: Compare
da: Sammenlign

en: User interface text
da: Grænsefladetekst
