Text Review (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: זמין

en: view
he: הצג

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: Save
he: שמירה

en: View
he: תצוגה

en: Comment
he: תגובה

en: configure
he: הגדר

en: Languages
he: שפות

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Compare
he: השווה
