Text Review (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Comment
kk: Пікір

en: configure
kk: баптау

en: Languages
kk: Тілдер

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия
