Text Review (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Comment
sk: Komentár

en: configure
sk: konfigurácia

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Languages
sk: Jazyky

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: User interface text
sk: Text používateľského rozhrania
