Text Review (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: enabled
vi: bật

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất ra

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: configure
vi: cấu hình

en: duplicate
vi: tạo bản sao

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: !date by !username
vi: !date bởi !username

en: revert
vi: trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: current revision
vi: bản duyệt hiện tại

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: export
vi: xuất ra
