Text Review (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Comment
az: Şərh

en: Ignore
az: İqnor et

en: Languages
az: Dillər

en: Revision
az: Reviziya

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Keyword
az: Açar söz

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır
