Text Review (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Comment
bg: Коментар

en: configure
bg: конфигурирай

en: Languages
bg: Езици

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
