Text Review (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Override title
bo: ཁ་བྱང་བརྗེ་བ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: !date by !username
bo: !date དང་!username་ནས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ

en: Punctuation
bo: མཚམས་རྟགས

en: User interface text
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས་ཡིག་གེ
