Text Review (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Comment
cy: Sylw

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: !date by !username
cy: !date drwy !username

en: revert
cy: dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad

en: current revision
cy: diwygiad cyfredol

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
