Text Review (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Override title
el: Παράκαμψη τίτλου

en: Comment
el: Σχόλιο

en: configure
el: ρύθμιση

en: Blacklists
el: Μαύρες λίστες

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Languages
el: Γλώσσες

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: Punctuation
el: Στίξη

en: User interface text
el: Κείμενα διεπαφής χρήστη -
