Text Review (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Languages
km: ភាសា

en: !date by !username
km: !date តាម !username

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: User interface text
km: អត្ថបទ​ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ
