Text Review (6.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување
