Text Review (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Word count
my: စာလုံးအရေအတွက်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်
