Text Review (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Revision
ne: संशोधन
