Text Review (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: enabled
nn: aktivert

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Comment
nn: Kommentar

en: configure
nn: konfigurer

en: Languages
nn: Språk

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta
