Text Review (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
