Text Review (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: enabled
ro: activat

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Override title
ro: Suprascrie titlul

en: Comment
ro: Comentariu

en: configure
ro: configurează

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Languages
ro: Limbi

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule
