Text Review (6.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Languages
se: Gielat
