Text Review (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Comment
sl: Komentar

en: configure
sl: nastavi

en: Languages
sl: Jeziki

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica
