Text Review (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Languages
ug: تىل

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
