Text Review (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Comment
et: Kommentaar

en: configure
et: seadista

en: Ignore
et: Eira

en: Languages
et: Keeled

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Duplicate
et: Paljunda

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: export
et: ekspordi

en: Compare
et: Võrdle

en: User interface text
et: Kasutajaliidese tekst

en: Difference
et: Erinevused
