Text Review (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: Comment
gl: Comentario

en: configure
gl: configurar

en: Blacklists
gl: Listas negra

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: Word count
gl: Contar palabras

en: Languages
gl: Idiomas

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Keyword
gl: Chave

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: export
gl: exportar

en: User interface text
gl: Texto da interfaze do usuario
