Text Review (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: enabled
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Languages
gu: ભાષાઓ
