Text Review (6.x-1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Comment
ht: Komantè

en: Languages
ht: Lang
