Text Review (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Override title
jv: Tumpuki judhul

en: Comment
jv: Komèntar

en: configure
jv: konfigurasi

en: Ignore
jv: Abai

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki

en: User interface text
jv: Teks polatan panganggo
