Text Review (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Override title
ka: სათაურის გადაწერა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Languages
ka: ენები

en: !date by !username
ka: !date ავტორი !username

en: revert
ka: დაბრუნება
