Text Review (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Comment
lv: Komentārs

en: configure
lv: konfigurēt

en: Blacklists
lv: Melnie saraksti

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Languages
lv: Valodas

en: Match type
lv: Atbilst veidam

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: export
lv: eksportēt

en: User interface text
lv: Lietotāja saskarnes teksts
