Text Review (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा

en: Languages
mr: भाषा

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
