Text Review (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: enabled
oc: activat

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Override title
oc: Suplantar lo títol

en: Comment
oc: Comentari

en: configure
oc: configurar

en: Languages
oc: Lengas

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: export
oc: exportar

en: Punctuation
oc: Ponctuation

en: User interface text
oc: Tèxte d'interfàcia d'utilizaire
