Text Review (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Comment
sr: Коментар

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Languages
sr: Језици

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова
