Tribune (6.x-1.10) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: History
az: Tarix

en: Key
az: Açar

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri
