Tribune (6.x-1.10) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: History
be: Гісторыя

en: Post
be: Допіс

en: Key
be: Ключ

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Filter settings
be: Налады фільтра

en: <p><strong>Your cookie</strong>: @cookie</p>
be: <p><strong>Вашы кукі</strong>: @cookie</p>
