Tribune (6.x-1.10) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: History
sl: Zgodovina

en: Post
sl: Objava

en: Key
sl: Ključ

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra
