Tribune (6.x-1.10) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: text
ug: تېكىست

en: Anonymous user
ug: سەيياھ
