Tribune (6.x-1.11) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: History
ka: ისტორია

en: Post
ka: პოსტი

en: text
ka: ტექსტი

en: Key
ka: გასაღები

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი
