Tribune (6.x-1.11) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Post
km: ប្រកាស

en: text
km: អត្ថបទ

en: Key
km: សំខាន់

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Filter settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង
