Tribune (6.x-1.11) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: History
nl: Historie

en: Post
nl: Bericht

en: Smiley
nl: Emoticon

en: Acronyms
nl: Acroniemen

en: text
nl: tekst

en: Key
nl: Sleutel

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Information
nl: Informatie

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen
