Tribune (6.x-1.11) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: History
nn: Historikk
