Tribune (6.x-1.11) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: History
oc: Istoric

en: Post
oc: Postar

en: text
oc: tèxte

en: Key
oc: Clau

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Moderation
oc: Moderacion

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Information
oc: Informacions

en: Filter settings
oc: Paramètres del filtre
