Tribune (6.x-1.11) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: History
ps: تاريخ

en: Key
ps: کيلی

en: Shortcut
ps: لنډلار
