Tribune (6.x-1.12) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: History
eu: Historia

en: Post
eu: Argitalpena

en: text
eu: testua

en: Key
eu: Giltza

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Information
eu: Informazioa

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak
