Tribune (6.x-1.14) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Smiley
bo: རྣམ་འགྱུར

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
