Tribune (6.x-1.14) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Access
lv: Piekļuve

en: History
lv: Vēsture

en: tag
lv: marķēt

en: Post
lv: Ieraksts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: Acronyms
lv: Akronīmi

en: text
lv: teksts

en: Key
lv: Atslēga

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Information
lv: Informācija

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi
