Tribune (6.x-1.14) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: History
se: Historjá
