Tribune (6.x-1.14) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: History
si: ඉතිහාසය
