Tribune (6.x-1.11) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: History
cs: Historie

en: Post
cs: Příspěvek

en: Smiley
cs: Smajlík

en: text
cs: Text

en: Key
cs: Klíč

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Moderation
cs: Moderování

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Information
cs: Informace

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru

en: Search messages
cs: Hledat zprávy
